Psycholog

Terapia indywidualna

Terapia jest poprzedzona konsultacją psychologiczną, na której przeprowadzany jest wywiad, zapoznanie się z sytuacją życiową klienta oraz ustalenie zasadności terapii i jej celów. Warto na nią przynieść dokumentacje medyczną, dotyczącą problemu (jeśli taka istnieje).

Po konsultacji zostaje zawarty kontrakt psychoterapeutyczny, w którym określa się: nad czym klient chce pracować, jak często będą się odbywały sesje, ile będą kosztowały, jak długo będą trwały, na jakich zasadach odbywa się terapia (również jej odwołanie lub przerwanie). Terapeutę obowiązuje zasada poufności, względem treści przekazywanych mu przez klienta na terapii. Sesja trwa 50 minut i na ogół odbywa się raz w tygodniu.

Na terapię warto przyjść, jeśli chcesz: lepiej zrozumieć siebie, efektywniej funkcjonować w społeczeństwie, pozbyć się negatywnych nawyków, podejrzewasz u siebie zaburzenia osobowości, nastroju, masz lęki, depresję, nerwicę, nie radzisz sobie ze stresem, chcesz popracować nad zmianą swoich postaw i zachowań, jesteś w sytuacji kryzysowej (choroba, śmierć, żałoba, zdrada, rozwód), chcesz rozwijać kompetencje społeczne (komunikacja, asertywność, umiejętność współpracy), etc.

Gabinet Lemon Tree

64 - 700 Czarnków

ul. Brzezińska 20

gabinet.lemontree@gmail.com

Tel: 888 - 303 - 745