Biomasaże

massage 2768833 640

 Klasyczny + Terapia tkanek miękkich
Czas trwania: 60 min
Masaż o szerokim spektrum działania, stosowany przy schorzeniach natury ortopedycznej, jak i neurologicznej, by pobudzić, wzmocnić, rozluźnić i zregenerować tkankę mięśniową oraz poprawić ukrwienie. Wykonywany jest włącznie z terapią manualną tkanek głębokich.

Gorący kamień

Czas trwania: 60 minut
Relaksacyjny masaż niwelujący bóle mięśniowe i napięciowe, sprzyja regeneracji mięśni, usprawnia układ krążenia, ujędrnia skórę i poprawia jej elastyczność. Masaż wskazany szczególnie dla osób zestresowanych, po treningach, z nadwagą, po urazach, z chorobami reumatycznymi, przy zaparciach, po udarach.

Bańką chińską
Czas trwania: 30 min (seria 10 zabiegów, najlepiej wykonywać 2 razy w tygodniu)
Bańka chińska przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, ujędrnia skórę, wygładza, modeluje sylwetkę, relaksuje, odpręża mięśnie, uspokaja, działa przeciwbólowo.

Odmładzający twarzy
Czas trwania: 30 min
Celem masażu jest przywrócenie skórze odpowiedniego ukrwienia, usunięcie opuchlizny, ujędrnienie, szybsze tworzenie nowych komórek, usunięcie toksyn i usprawnienie odporowadzenia limfy oraz działanie przeciwzmarszczkowe.

glass 4108085 640

Refleksoterapia stóp
Czas trwania: 30 min (stopy powinny być umyte i pozbawione zrogowaceń)
Jedna z metod akupresury. Masaż stymulujący określone punkty na stopach, odpowiadające unerwieniu danej strefy w ciele. Stymulacja receptorów na stopach znosi blokady energetyczne. Na podeszwach stóp znajduje się 7000 zakończeń nerwów, które mają bezpośrednie połączenie z mózgiem i wszystkimi częściami ciała. Dzięki temu masaż stóp ma szerokie spectrum działania. Refleksoterapia pobudza oczyszczanie z toksyn, dlatego możliwe jest wystąpienie po zabiegu takich objawów jak: potliwość, uczucie ciepła, zimna, mrowienie, suchość w gardle, katar, wzmożone oddawanie moczu, pragnienie, senność (są to prawidłowe reakcje świadczące o tym, że organizm zareagował na terapię), które stopniowo ustepują.

 

Na masaże klient przychodzi umyty i w miarę możliwości z ogoloną strefą, która będzie masowana. Do masaży wymagających odsłonięcia całego ciała poza strefą intymną, najlepiej założyć stringi (w wersji jednorazowej również dostępne w gabinecie).
24h przed masażem nie powinny być przez klienta stosowane żadne środki przeciwbólowe.

Gabinet Lemon Tree

62 - 052 Komorniki

ul. Cyprysowa 32 B/9

gabinet.lemontree@gmail.com

Tel: 888 - 303 - 745