Lipoliza laserowa LED

Lipoliza jest fizjologicznym procesem rozkładu tkanki tłuszczowej. Trójglicerydy stanowią główny składnik masy tłuszczowej. Podczas zabiegu są one rozbijane na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, za pomocą lasera w bezpieczny i całkowicie bezbolesny sposób. Lipoliza laserowa LED służy wyszczupleniu wybranych obszarów ciała bez niszczenia komórek tłuszczowych, natomiast umożliwia pozbycie się szkodliwych dla organizmu trójglicerydów i toksyn z komórek tłuszczowych. Dodatkową zaleta lasera, wykorzystującego promień światła podczerwonego, jest ujędrnienie skóry, poprawa jej elastyczności i wyglądu. Laser LED uszczelnia drobne naczynia krwionośne i stymuluje produkcję kolagenu w tkankach. Ultradźwięki wykorzystywane przez urządzenie są najbardziej innowacyjną metodą rozbijania tkanki tłuszczowej i służą osiągnięciu długotrwałych efektów. Urządzenie wykorzystuje fale o długości: 635-650 NM.

Do uzyskania widocznych efektów potrzeba serii zabiegów, pomimo, że zmiany na poziomie komórkowym następują od pierwszego zabiegu, to organizm potrzebuje czasu, żeby w sposób naturalny wchłonąć i pozbyć się usuniętych złogów oraz toksyn. Laser do użytku gabinetowego nie wymaga znieczulenia, operacji, odsysania tłuszczu, nie powoduje obrzęków, blizn i nie ma żadnych skutków ubocznych. Można go stosować na różne partie ciała: brzuch, biodra, ramiona, pośladki, kolana, klatkę piersiową, zewnętrzne części ud, szyję, podbródek. Im większa otyłość, tym więcej zabiegów i czasu potrzeba, by uzyskać pożądany efekt.

Lipoliza laserowa LED ma zastosowanie w: kształtowaniu sylwetki, odchudzaniu, spalaniu nadmiaru tłuszczu, poprawie metabolizmu, usprawnieniu krążenia krwi, wybieleniu skóry, redukcji cellulitu i rozstępów, ujędrnieniu i działaniu przeciwstarzeniowemu skóry.

Z lasera można korzystać 3 razy w tygodniu po 30 minut. Zabieg jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Efekty zaczynają być widoczne w ciągu kilku tygodni (6-9 zabiegów) i utrzymują się do 6-12 miesięcy. Później można powtarzać serię zabiegów, jeśli istnieje taka potrzeba. Jeśli w czasie wykonywania kuracji zastosujesz ćwiczenia fizyczne i zdrową dietę, to masz szanse na wzmocnienie efektu i jego trwanie.

Przeciwwskazania: menstruacja, krwotoki, świeżo przebyte operacje, rozrusznik serca, pompa insulinowa, ciąża, padaczka, choroby psychiczne, gorączka, ciężkie choroby serca i nerek, nowotwory złośliwe, dzieci poniżej 7 r.ż.

Istnieje możliwość wykupienia pakietu 9 wejść na trzy miesiące lub płatności za każdy zabieg.

Gabinet Lemon Tree

62 - 052 Komorniki

ul. Cyprysowa 32 B/9

gabinet.lemontree@gmail.com

Tel: 888 - 303 - 745