Diagnoza energetyczna

Coraz więcej ludzi ma różnego rodzaju problemy emocjonalne, życiowe, bóle w ciele, kręgosłupie i nie wiedzą z jakiego powodu nagle im się nie wiedzie lub spotyka ich jakiś pech. 
 
Wszystko jest energią, włącznie z emocjami, których mamy mnóstwo w ciągu każdego dnia. Jeśli energia jest zablokowana, to na poziomie ciała pojawia się ból oraz napięcia lub w dłuższej perspektywie czasowej choroba. To człowiek jest w stanie poczuć dotkliwie, więc jest możliwość, że coś z tym zrobi. 
 
Zmiany następują też w naszej aurze (polu energetycznym, które każdy ma wokół swojego ciała) i może się to dziać nie tylko poprzez kontakty z negatywnymi, narzekającymi ludźmi, negatywnymi emocjami, myślami, przekonaniami, ale także poprzez działanie zewnętrznych bytów energetycznych (np.: duchów),oraz działań innych osób, które nam delikatnie mówiąc źle życzą ( np.: klątwy, uroki). 
 
Jeśli masz na sobie energetyczne byty zewnętrzne (duchy, podczepy) oraz nieprzychylne obciążenia w postaci: klątw, ociotowań uroków, złorzeczeń, to będą Ci one szkodzić w różny sposób, mogą doprowadzić Cię do choroby, problemów finansowych, wypadku lub śmierci. 
 

DIAGNOZA ENERGETYCZNA  

CO ZAWIERA:

- jaki jest twój dominujący czakram w aurze,

- jaką masz szerokość biopola (aury) w metrach,

- jaką masz aktywność (pobudzenie) energetyki, czyli twoje siły witalne w  %,

- co jest twoim aktualnym cieniem (twoja ciemna strona do przepracowania),

- z jakimi kręgami w kręgosłupie masz problem i jaki ma to wpływ na organy oraz stan psychiczny, emocje,

- czy masz na sobie jakieś: duchy, podczepy, uroki, ociotowania, złorzeczenia, klątwy*,

- jakie masz aktualnie uwięzione emocje w ciele, na jakie narządy to wpływa  + uwolnienie tych emocji!

JAK TO WYGLĄDA:

Jestem certyfikowanym, międzynarodowym energoterapeutą posługującym się wahadłem. Diagnozę wykonuję zdalnie, otrzymujesz ją na maila. Jeśli masz zablokowane emocje w ciele, to wtedy umawiamy się na krótką rozmowę video na Whatsapp/Messenger, żebyśmy mogli się zobaczyć i pokażę Ci jak uwolnić te emocje.

* Diagnoza energetyczna nie zawiera rytuałów oczyszczających z: duchów, uroków, klątw, złorzeczeń, ociotowań, podczepów energetycznych. Rytuały są osobną usługą. 

Gabinet Lemon Tree

62 - 052 Komorniki

ul. Cyprysowa 32 B/9

gabinet.lemontree@gmail.com

Tel: 888 - 303 - 745