Zapper

ZAPPER ​​(drugiej generacji)

Urządzenie służące do usuwania pasożytów, wirusów, bakterii, grzybów, mikroorganizmów oraz oczyszczania układów i ich wzmacniania.

Organizm poddaje się działaniu słabego, jednokierunkowego prądu o odpowiednich częstotliwościach. Wzbudzane przepływem prądu wibracje są nieszkodliwe dla organizmu człowieka, natomiast dla zamieszkujących go patogenów są unicestwiające. Najsilniejszy zapper dostępny na rynku, stworzony na podstawie wyników badań dr Huldy Clark i innych naukowców. Aparat posiada wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do używania go na terenie UE.

Na zabieg należy przeznaczyć 30-120 minut. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Niedopuszczalne jest posiadanie metali wewnątrz/zewnątrz ciała.

W myśl art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010 r.o wyrobach medycznych aparat Super Ravo Zapper oraz Analizator Kwantowy nie są urządzeniami medycznymi i należy je traktować wyłącznie jako sprzęt poznawczo - edukacyjny. Produkty nie są urządzeniami medycznymi, nie zastępują leczenia przez lekarza i wszelkie prawne konsekwencje użycia produktów ponosi użytkownik na własne ryzyko.

Gabinet Lemon Tree

62 - 052 Komorniki

ul. Cyprysowa 32 B/9

gabinet.lemontree@gmail.com

Tel: 888 - 303 - 745