Energoterapia

SEKHEM z Inicjacją Archaniołów (I i II stopień)

SKHM (nazwa oznacza moc) jest energią rodzicielską wszystkich systemów leczenia dłońmi i zarazem najpotężniejszym z nich.

Daje nam siłę, by odnaleźć prawdziwą ścieżkę i zakończyć niedokończone sprawy. Energia rozwija intuicję, oczyszcza ze stresu, pogłębia medytację i wzmacnia zdrowie oraz witalność. Poza tym może przynieść dobrobyt do naszego życia, pomóc rozwiązać problemy, uleczyć urazy z dzieciństwa. SKHM usuwa blokady, negatywności i podnosi wibrację. Energia pomaga w rozwoju osobistym, by dana osoba mogła wypełnić swoją misję życiową i zdobyć doświadczenie związane z oświeceniem. SKHM jest energią Wszechświata manifestującą się w wibracji żeńskiej i nawiązującą do Tajemnej Geometrii.

Podczas zabiegu łączę wszystkie metody energoterapii w jedno (REIKI, SEICHIM, SEKHEM). Czas trwania energoterapii to ok. 60 minut. Jest to zabieg silny i intensywny, a zarazem bardzo skuteczny. Pierwszy zabieg zawsze musi odbyć się na miejscu w gabinecie, natomiast kolejne mogą być już wykonywane zdalnie (telepatycznie), jeśli istnieje taka potrzeba lub klient mieszka daleko, bądź przebywa za granicą. Działanie zabiegu na odległość jest takie samo, jak na miejscu. Podczas energoterapii klient jest w pozycji leżącej.  

Przeciwwskazania: ciąża, choroby psychiczne, epilepsja, leki psychotropowe, guzy oraz zmiany w mózgu, energetyczne byty zewnętrzne (duchy, podczepy) i klątwy (muszą być rytualnie usunięte przed zabiegiem). 

Gabinet Lemon Tree

62 - 052 Komorniki

ul. Cyprysowa 32 B/9

gabinet.lemontree@gmail.com

Tel: 888 - 303 - 745