Biorezonans

Biorezonans NLS (non-liner sytems analysis)

Metoda NLS była zapoczątkowana przez Nikola Tesla, pod koniec XIX w, w latach 70-tych. Dr F. Morell I inżynier E. Rachet zaprojektowali metodę MoRa (META-frequency balance).


System Nieliniowej Diagnostyki NLS został opracowany przez naukowców z Instytutu Praktycznej Psychofizyki w Rosji. Wcześniej był używanym tylko w lotnictwie. Diagnostyka jest nieszkodliwa, bezpieczna i bezbolesna. W porównaniu do nuklearnego rezonansu magnetycznego i komputerowej tomografii nie wymaga pól wysokiego napięcia. Fenomen biorezonansu polega na tym, że pozwala na ocenę stanu zdrowia już na poziomie komórkowym, kiedy nie występują jeszcze żadne objawy kliniczne, a sam proces patologiczny nie jest możliwy do uchwycenia dostępnymi metodami (rentgen, tomografia, usg, rezonans), które są w stanie ukazać tylko już ukształtowaną zmianę. NLS pozwala wykryć: bakterie, wirusy, pasożyty, pierwotniaki, grzyby, komórki nowotworowe, choroby. 

Możliwe jest też ustalenie alergenów i substancji obciążających organizm oraz określenie poziomu systemu immunologicznego, jak również stworzenie homeopatycznego preparatu. Każdą chorobę można przedstawić jako zakłócenie synchronizacji harmonii w organizmie. Dysharmonizujące drgania elektromagnetyczne tworzą szumy i przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu organizmu. Każdy organizm, organ, patogen, pojedyncza komórka emitują charakterystyczne dla siebie częstotliwości. Co jest określane biopolem - stałym, wirowym polem magnetycznego o niskiej częstotliwości wokół systemów biologicznych. Aparatura po uzyskaniu charakterystyki częstotliwości narządu, porównuje ją do posiadanego wykresu wzorca o największym spektralnym podobieństwie, uwzględniając tkanki zdrowe, zmienione patologicznie, czynniki patogenne i wskazuje na najbardziej prawdopodobny proces patologiczny czy możliwość jego powstania.

NLS umożliwia: wykrycie schorzenia w stadium przedklinicznym, rozpoznanie stanu funkcjonalnego praktycznie każdego układu fizjologicznego, udzielenie pierwszej pomocy bez stosowania środków farmaceutycznych, dzięki zastosowaniu elektromagnetycznych fal biorezonansu (META TERAPIA). Diagnostyka aparatem jest bezpieczna, nieinwazyjna, nie powoduje napromieniowania organizmu, bezbolesna. Można nim testować dzieci, kobiety w ciąży, również osoby sparaliżowane, z uszkodzoną częścią mózgu lub po traumie, bez przytomności.

Testowanie i analiza wyników trwają nawet do 2 h!
Do analizy wybiera się nie więcej niż 10 poszczególnych organów lub składowych! W badaniu analizuje się mózg, w którym akumulują się wszelkie informacje o zmianach w ciele. Sensory są umieszczone w słuchawkach, które są tak zaprojektowane, żeby rozpoznać adekwatną i unikalną częstotliwość dla danego patogenu i stanu organizmu. Sygnał jest wysyłany do kory mózgowej za pomocą technologii na podczerwień LED, następnie są zbierane i wzmacniane przez magnetyczne przewodniki wewnątrz urządzenia i wysyłane do urządzenia, wszystkie dane są porównywane do standardowych i patologicznych zmian.

Badania nie wykonuje się osobom z: rozrusznikiem serca, epilepsją, pompą insulinową oraz kobietom w trakcie menstruacji, ze względu na zmiany hormonalne (najlepiej poddać się testom 3-4 dni po miesiączce, zwłaszcza jeśli chcemy się skupić na badaniu funkcjonalności narządów rodnych). W dniu badania nie należy spożywać alkoholu, napojów pobudzających, ograniczyć palenie papierosów, wypić większą ilość wody, minimum 2 godziny przed badaniem nie należy pić kawy i spożywać posiłków oraz nie uprawiać intensywnego wysiłku fizycznego. Do badania również usuwa się z ciała wszelkie przedmioty metalowe, biżuterię.

NLS nie jest urządzeniem medycznym do diagnozy i terapii oraz leczenia w medycznym i prawnym rozumieniu. Jest używany na własną odpowiedzialność i służy jedynie do sugerowanej zmiany sposobu życia klienta.

Gabinet Lemon Tree

62 - 052 Komorniki

ul. Cyprysowa 32 B/9

gabinet.lemontree@gmail.com

Tel: 888 - 303 - 745