Publikacje

E-BOOKI

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem e-booka, to proszę napisz mi wiadomość przez formularz kontaktowy na stronie, a ja prześlę Ci informacje potrzebne do dokonania płatności. Wszystkie e-booki są w formie PDF i wysyłam je mailem w ciągu doby od otrzymania płatności.

 

"70 psychologicznych porad, które ulepszą twoje życie"

Jeśli twoje życie nie wygląda tak, jakbyś chciał, musisz coś zmienić, bo inaczej wszystko będzie wyglądało jak dotąd. Nie bój się podjąć działania, to nie jest takie straszne, jak Ci się wydaje. Pierwszy krok jest najtrudniejszy, ale on może być mały. Rób wszystko w swoim tempie i doceniaj każdy swój mały sukces. Możesz ten e-book czytać wielokrotnie, zwłaszcza kiedy jesteś w niskich wibracjach i kiepskim humorze. Twoje życie jest w twoich rękach, więc bądź dobry dla siebie i powodzenia!

Cena: 20 zł

 

"Twoje szczęśliwe afirmacje sukcesu"

Zmień swoje życie na lepsze. Jeśli w życiu nie odczuwasz radości, to przestań żyć tak jak dotąd! Afirmacje są proste i do użycia każdego dnia. Napisałam 60 afirmacji, które ułatwią Ci pracę nad zmianą myślenia i pozwolą Ci doświadczać więcej dobrych chwil oraz przyciągną do Ciebie pozytywnych ludzi i zdarzenia. Nikt nie wykona za Ciebie „czarnej roboty”, ale możesz mieć instrukcję, dzięki której z przyjemnością i łatwością dotrzesz do celu, który chcesz osiągnąć!

Cena: 30 zł

Gabinet Lemon Tree

62 - 052 Komorniki

ul. Cyprysowa 32 B/9

gabinet.lemontree@gmail.com

Tel: 888 - 303 - 745